MÖBLER / Sittgrupper / Bord 15407371

nr 1540 7371

Carl Malmsten

(1888-1972), Sverige

Bord, + 4 stolar, Svensk Fur, Sörgården. Diameter: 80 cm, höjd: 51 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.600 kr

måndag 15 maj 2023
kl 18:38:30

12/5 06:49:13 1      1.500 kr
15/5 15:42:17 2      Vinnande bud

Superellipsbordet